קורס מוגנות

אתי רוזנצוייג

מאבחנת דידקטית ומנחת הורים

מה תלמדו בקורס?

01/

איך ליצור תקשורת בריאה ופתוחה בבית בשישה שלבים מדורגים?

02/

איך לבנות חממה ביתית מגוננת, שתעניק חוסן נפשי לילדים?

03/

איך להעביר הוראות בטיחות ברוגע ובאווירה שלווה, סמכותית ובוטחת?

04/

איך לזהות איתותי אזהרה אצל ילדים?

05/

איך לטפל בעת שינוי דרסטי בהתנהגות הילד ומה לעשות במצבי קיצון?

06/

איך לקנות רוגע נפשי לנו, ההורים?

07/

איך לגדל ילדים שיודעים להתגונן, מבלי לוותר על טוהר הילדות שלהם?

משך הקורס:8 שיעורים דיגיטליים

ספר הדרכה, דפי תרגול, ודפי סיכום

מה קורה בקורס?

"ערכת הורות מוגנת" של מנחת ההורים הוותיקה אתי רוזנצוייג מדריכה אתכם, ההורים כיצד ליישם אצלכם בבית את המצב האידיאלי שאתם שואפים אליו.

כי מניעה עדיפה מכל טיפול!

הערכה היא תוכנית הנחיית הורים היחידה שמגיעה עד אלייך הביתה ומשלבת ברגישות את הנושא החשוב והבלתי מדובר בשום סדנת הנחיית הורים!

מה יוצא לי מזה?

תלמדו כיצד ליישם אצלכם בבית את המצב האידיאלי שאתם שואפים אליו.​

למי מתאים הקורס?

אם את...

  • רוצה שהילד שלי ידע להתגונן, אבל שלא יפתח חרדות בגלל כללים ואזהרות!

  • רוצה שהוא ידע מה לעשות בכל סיטואציה, וגם להגן על התמימות הילדית שלו!

  • רוצה ללמד אותו כללי בטיחות, אבל לשמור על טוהר ההשקפה!

  • ויותר מהכול, רוצה שהילד שלי ישתף אותי בפתיחות בכל מה שעובר עליו, ושהאווירה בבית תהיה בריאה, שלווה ומקבלת, למען השקט הנפשי שלי ושלו!

איך זה עובד?

לוחצים על כפתור התשלום, משלמים, ובתוך 12 שעות תקבלי למייל לינק עם פרטי כניסה לקורס, ותוכלי להתחיל לצפות בקורס מתי שנח לך.

בנוסף את מקבלת ערכה לבית עם:

8 שיעורים דיגיטליים, באורך של כ-20 דקות כל שיעור, המגיעים עד אלייך הביתה בדיסק - וגם תקבלי קישור לצפיה בקורס אונליין מיד בסיום הרכישה

ספר הדרכה המכיל תוכן איכותי, מקצועי, מעמיק ומעשי, המקביל לסרטוני הקורס, כדי שהחומר יהיה זמין ונגיש בשבילך בכל זמן. הספר מעניק הדרכה לבניית תשתית תקשורתית איכותית בבית בשישה שלבים, וכן הדרכה ממוקדת למוגנות.

דפי תרגול ליישום בבית בין השיעורים.

דפי סיכום לכל שלב.

מה עוד?

אני חושבת שהנושא הזה אמנם חשוב, אבל אנחנו באופן אישי מתגוררים בסביבה חרדית מוגנת, מדוע צריך לעורר את הדיבור בנושא? הדבר עלול רק להזיק...

לצערנו, גם בתוככי השכונות החרדיות קורים כל הזמן מקרים. ידיהם של אנשי המקצוע מלאים בעבודה עם ילדים שהוריהם לא האמינו ש'זה' יכול לקרות להם, חלילה. הדיבור בנושא איננו יכול להזיק כאשר הוא נעשה בצורה מבוקרת, איכותית ומושכלת. להפך, הוא רק מוסיף לאווירת הבטחון של הילד.

 

אני חוששת שאחרי שאלמד את הנושא אהיה מההורים שכולאים את הילדים בבית, והילדים שלהם הופכים לארנבות מפוחדות. אני רוצה שהילדים שלי יהיו רגועים ובריאים בנפשם ולא 'להכניס להם רעיונות לראש'.

הערכה מעניקה להורים ידע כיצד להנחיל לילד גבולות ברורים בדרך נעימה ולא מלחיצה. דווקא כאשר הגבולות ברורים וילד יודע מה לעשות ומתי, בצורה רגועה ובנחת - הוא מרגיש רגוע יותר. גם לך כאמא, כאשר את יודעת מה הגבולות, מה אסור לאפשר לילד ומה מותר, את יכולה לשדר יותר רוגע.

אני מבינה שיש נושאים שצריך לדבר עליהם, אבל איני רוצה להפר את הצניעות, הטוהר, האמון והתמימות הילדית של ילדיי...

רבנים, ולהבדיל אנשי מקצוע, סבורים כי המודעות חשובה יותר מכל, כדי לא להגיע למצבים שאחר כך חלילה יזיקו עשרות מונים. עם זאת, המדריך נכתב מתוך הבנת רגישות הנושא, והוא מדריך אותך לדרך האמצע ומלמד אותך היכן הגבול: מה לומר ומה לא, באופן כזה שהטוהר של ילדיך לא יופר חלילה.

מה אם יש לי חסימה?

אם את משתמשת בחברת סינון שלא מאפשרת כניסה לקורס את מקבלת בנוסף את השיעורים עם ערכה לבית.

המלצות

אני חושבת שזה מחובתנו כהורים ללמוד את הנושא

שמי יעל ועברתי אצל אתי מפגש אימהות בנושא מוגנות, החומר הונגש לי בצורה פרקטית, יעילה מתקבלת על הלב ללא דחיה. יצאתי עם תובנות מדהימות לגבי סיבת התופעה, הייחוד של המגזר, מה להסביר לילדים, באיזה גישה לנקוט, מה להשמיע ומה להשמיט, כיצד להזהר ומתי לשחרר? זה נתן לי כאמא רוגע, כלים פרקטיים לתרגול עם הילדים, שפה חדשה, גישה נכונה, אני חושבת שזה מחובתנו כהורים ללמוד את הנושא וזאת ההשתדלות שלנו ממלצה בחום!

— יעל פיינגולד —

כמה זה

עולה?

690 &  

|    עד 10 תשלומים

אתי רוזנצוייג

< קצת על אתי

עדיין בהתלבטות? צרו קשר 

רוצה לקבל 10% הנחה ברכישה הראשונה באתר?

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

©כל הזכויות שמורות לבעלי האתר חכמולוג