לעורר את האהבה

מרב לביא

שרונה חונן

משך הקורס: 8 שיעורים

הקורס מיועד לנשים נשואות בלבד!

מה קורה בקורס?

שרונה חונן ומרב לביא, נשות מקצוע מובילות בתחום, בקורס מקיף, פרקטי ומקצועי, שיעזור לך: לעורר את החשק שאבד, להתענג מהחוויה, למרות העייפות והעומס ולשים קץ לרגשות האשם והחשש, כשאת לא מצליחה לספק את בעלך, תוך יצירת שיח פתוח והכלה הדדית לרצונות והצרכים של שניכם.

הצטרפי לקורס מקיף, מלא בידע ופרקטיקה שכולל 8 מפגשים מהמחשב+ 3 בונוסים והכל בצניעות וקדושה, מותאם לרוח התורה

מה יוצא לי מזה?

 • תקבלי ידע מקיף על האנטומיה והפיזיולוגיה של הגבר והאשה, ועל מעגל התגובה שעובר הגוף במהלך קיום המצווה, שיתן לך ולאיש שלך הסבר לחוסר חשק, לכאבים שאת חשה ואיך להפטר מהם, גם ביומיום העמוס והעייפות המצטברת.

 • תקבלי כלים פרקטיים איך לעורר שיח זוגי על כל חווית האישות ביניכם בדרך שתגרום לבעלך להיות קשוב אליך ולצרכים הרגשיים והנשיים שלך, יגרום לך להרגיש נחשקת וישקיע בחלק הנפשי גם לפני האקט עצמו.

 • תסירי חסימות שיאפשרו לך להיות חופשיה ולא לחוצה, ביישנית וחסרת בטחון עם המראה שלך או הדרך שבה את מעניקה לאיש שלך את מה שהוא צריך. 

 • תדעי שאת עושה דברים שלא סותרים את ההלכה, ויהיה לך קל יותר לספק את בעלך, והפעם בלי נקיפות מצפון, ובלי תחושות אשמה. 

 • נצייד אותך במגוון רעיונות לגיוון, כולם מותרים הלכתית, שירעננו את חיי האישות שלכם ותרגישי חידוש והנאה, גם לאחר הרבה שנות נישואין.

 • תכירי טוב יותר את הגוף שלך ומה שמענג אותך, כדי שתוכלי להגיע לחווית עונג שתגרום לך לסיפוק והנאה מכל רגע בקיום היחסים.

 • ועוד הרבה מעבר...

למי מתאים הקורס?

הקורס" לעורר את האהבה" מתאים לך, אם:

 • כשבעלך מביע רצון לקיום המצווה, שאמורה להיות פסגת הזוגיות,  את עייפה, טרודה ומרגישה חוסר חשק לכל הענין. היית רוצה להנות מזה יותר גם בתוך עומס החיים, הילדים והעבודה, להחזיר את התשוקה שהיתה פעם.

 • קשה לך לסרב, מרגישה חייבת רוצה לספק את בעלך גם אם את לא ממש בענין. ואז אם את מסרבת, את מרגישה אשמה ומצפון ואכזבה מעצמך, מכך שאת לא מספקת לו את מה שהוא רוצה. אולי את גם מלאת חשש שאולי זה יפגע בקשר הזוגי או יגרום לו להסתכל או לעשות דברים לא רצויים.

 • את צריכה הרבה יותר זמן איכות לפני ואחרי: קרבה נפשית, יחס, מחמאות, קרבה, וגם ללא קשר אליו, סתם כך במשך היום ובלי סיבה. ולא מצליחה להעביר לו את המסר בשיח פתוח, בגלל שאת מתביישת לדבר על הנושא הזה בפתיחות.

 • מרגישה שיש חוסר תאום ביניכם, שנובעים מכך שהוא גבר ואת אשה, והיית רוצה שיתחשב בך, בצרכים וברצונות שלך.

 • מרגישה לא בנח עם הגוף שלך, אחרי הלידות או בגלל המשקל, ומרגישה בושה ואולי אפילו פחד שזה מפריע לאיש שלך. 

 • את מאוכזבת ומתוסכלת בכל פעם מכך שאת לא מצליחה להגיע לעונג והנאה ואז בזמנים כאלה מרגישה לפעמים מנוצלת והיית רוצה שהוא יראה גם אותך, ישתדל ויעשה יותר, ידע מה נכון לך ואיך להביא אותך להנאה, גם בלי שתצטרכי להגיד בפירוש,ותעשי את זה מתוך אהבה ולא מתוך כורח.

 • או שלחילופין, את מרגישה מתוסכלת מכך שאת זו שיוזמת וזקוקה לזה יותר ממנו ומצידו יש הרבה פחות תשוקה, ואת מרגישה דחויה ולא מחוזרת וחוששת שאולי הוא לא חושק בך כמו פעם.

 • היית רוצה שהאינטימיות ביניכם תהיה מהנה ומלאת שמחה, עונג ורצון, והיית שמחה לשמוע על גיוונים, חידושים ולא להתבאס מכך שזה מדי ידוע מראש ואת מרגישה שחיקה.

איך זה עובד?

לוחצים על כפתור התשלום, משלמים, ובתוך 12 שעות תקבלי למייל לינק עם פרטי כניסה לקורס, ותוכלי להתחיל לצפות בקורס מתי שנח לך.

 • 8 מפגשי לייב - במסגרת הקורס תקבלי גישה ל-8 מפגשים שניתנים לצפיה מהמחשב. בכל מפגש נפריך מיתוס הקשור בחיי אישות, שיפתח לך פתח לתובנות חדשות, ויתן לך יכולת לעשות דברים שאולי נראים היום כבלתי אפשריים. נבין מדוע אנחנו מחזיקות בו חזק, ואיך אנחנו יכולות לפעול אחרת. כל מפגש כולל ידע, פרקטיקה, כלים ותרגילים שיעזרו לך תכל'ס ליישם את מה שנמד ולראות תוצאות מיידיות בחיים שלך.

 • דיסקרטויות מלאה - את מקבלת את כל הכלים הפרקטים, הידע והתובנות ללא צורך להחשף ולהגיע לטיפול וללא לפתוח את האתגרים שלך בפני מישהו אחר. את עם התכנים מול המסך.

 • שאלות ותשובות - בסוף כל מפגש תוכלי להקשיב לשאלות שנשאלו ולתשובות שניתנו, ותוכלי לקבל מענה לכל התהיות והספקות שעדיין אין לך עליהם תשובות ולצאת עם בטחון לעשות גם דברים שקשים לך ואת לא מורגלת בהם. 

 • זמינות לתכנים - התכנים מועברים דרך המחשב, בלי צורך לצאת מהבית ולהחשף, וזמינים לך גם אחרי, מהמחשב או הסמארטפון

מה אם יש לי חסימה?

אם את משתמשת בחברת סינון שלא מאפשרת כניסה לקורס יש לנו פתרון מושלם עבורך!!! תוכלו לקבל את הקורס כקבצים להורדה מהמייל או בנגן לשמיעה.

ויש גם בונוסים שווים!

הדרכה מקיפה לגברים

שיעור ייחודי ומיוחד בן שעתיים ובו בעלך יוכל לקבל את כל הידע שהוא צריך לגבי אישה והצרכים שלה.

כדי שיוכל מצידו להעניק לך את ההתחשבות,  ההכלה הקצב והצרכים הנפשיים שלך ששונים הרבה פעמים משלו.

שווי הבונוס- 297  ש"ח

חינוך למיניות בריאה

תדעי איך ומה להגיד או לענות לילדים בהתאם לגיל שלהם, לגבי הנושאים הקשורים במיניות.

יותר לא תרגישי מבולבלת וחסרת אונים כשהם שואלים שאלות שאת לא יודעת איך נכון לענות עליהם או עושים מעשים שנראים לך לא תקינים.
בהדרכה תקבלי מענה לגבי:
מה נורמלי ומה לא אצל ילדים עד גיל ההתבגרות
איך לקרוא לאיברים הצנועים אם בכלל.
מה לענות כשהילד שואל אותך איך אחותו נכנסה או יצאה מהבטן. 
איך להגיב כשילדים משחקים הרופא וחולה.

שווי הבונוס- 297 ש"ח

הערכה רבת המכר רגעים של קסם

ערכה שתפתח את החלק הרגשי שישפיע באופן ישיר על מה שקורה לכם בחיי האישות.

4 משחקים שיגבירו את הקרבה הרגשית ויחזירו את הניצוץ לזוגיות.

שווי הבונוס- 397 ש"ח

המלצות

הייתי חסומה ותקועה בכל מה שקשור לחיי האישות

הייתי חסומה ותקועה בכל מה שקשור לחיי האישות, מה שפגע בקשר ובשלום בית שלנו, שכחתי מה זה חשק והנאה היתה ממני והלאה.. שלא לדבר על התסכול שהרגשתי בכל פעם שהייתי מסרבת לכל מיני רעיונות שבעלי הביא... והבושה לדבר על זה בפתיחות... בעקבות הידע הרב והיישומי הזה, חיי האישות שלנו עלו על גבהים. התשוקה, האהבה והשמחה הפכו לחלק מהחוויה. פתרתי לי כל כך הרבה דילמות שנבעו מחוסר ידע, מודעות והדרכה בעיניין...

-- דליה בן יעקב, ירושלים--

כמה זה

עולה?

2,370 &  

|    עד 10 תשלומים

מרב לביא

 קצת על מרב ושרונה >

שרונה חונן

עדיין בהתלבטות? צרו קשר 

רוצה לקבל 10% הנחה ברכישה הראשונה באתר?

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

©כל הזכויות שמורות לבעלי האתר חכמולוג