קידום עסקים בגוגל

ריקי קפלן

בונה תשתיות דיגיטליות לעסקים

משך הקורס: 22 שיעורים

מה תלמדו בקורס?

01/

סכין ומזלג

חלק ראשון: כל אחד יודע שאי אפשר לדפוק מסמר בקיר עם פטיש שבור. כדי להצליח במטבח צריך כלים טובים. סכין קהה שנאבקים בה כדי לפרוס תפוח אדמה או מיקסר מקרטע - הופכים את העבודה לסיוט. בדיוק לכן הכנתי לך סכין ומזלג - עזרים שיעזרו לך לנשנש לקוחות מגוגל בתור משהו נחמד, כייפי וזורם.

02/

הטירה והדלת

חלק שני: מדבר על החלק שתוקע הכי הרבה בעלי עסקים באינטרנט וגורם להם לגרש את הלקוחות בכוח כבר בדף הבית באתר. לא משנה כמה יש להם ניסיון והצלחות וידע מקצועי, וגם לא משנה כמה האתר שלהם מקודם בשיא המרץ בעזרת חברת קידום אתרים...

03/

החוד של משולש הזהב

חלק שלישי עוסק בפרדוקס: יש לך לקוחות באינטרנט, יש לך מוצר או שירות שעונה בדיוק על הצרכים שלהם, אבל הם לא באים. למה? כי בלי להתאים את משולש הזהב לעסק שלך, ולחדד את החוד שלו הכי שאפשר - הם לא יידעו עלייך. אתן לך מחדד ענק, כדי שלעסק שלך יהיה חוד כזה שידקור את גוגל עד שינזלו ממנו לקוחות אליך.

04/

לבנות או לשפץ

חלק רביעי מדבר על לבנות את הנכס הדיגיטלי שלך או לשפץ את הקיים צעד-אחר-צעד. בסיום החלק הזה יהיה לך דף נחיתה מסודר, ואתר שנותן לגולשים חשק להיכנס ולהירשם בו. לקוחות כבר יוכלו להיכנס אליך, לבדוק מה השירות או המוצר שיש לך להציע וליצור קשר. אפשר יהיה להתחיל לראות את ההתחלה של התוצאות. כיף, נכון?

05/

למכור אוטומטית

חלק חמישי נותן לך מיומנויות מכירה: אם עד היום מכרת רק פנים אל פנים, פה לומדים איך נותנים לאינטרנט למכור בשבילך דרך דף מכירה. בואו ולא ניכנס לדמיונות: שום תהליך לא קורה מעצמו, אבל האוטומציה בהחלט מקצרת לך תהליכים.

06/

לחבר לשקע

בחלק השישי והמסיים נראה שלא מספיק שרק האתר שלך מקודם בגוגל… ממש לא! יש מעטפת צעדים שמבצעים כדי לקדם את כל העסק בגוגל. נשאר לך פשוט לצפות בסרטוני ההדרכה ולהעתיק כמו תוכי. אחרי שהעקרונות מובנים לך והעסק בנוי נכון - מה שנשאר זה להשאיר אותו מחובר... כדי שגוגל יציג אותך בפני מקסימום גולשים רלוונטיים.

מה קורה בקורס?

מקובל לקרוא למדע של קידום אתרים בגוגל בשם 'SEO'.

אבל הקורס הזה הוא מעבר לקידום האתר בגוגל, המטרה שלו היא לקדם את כל העסק שלך בגוגל.

כי למה לקדם רק את האתר, אם אפשר לקדם את כל העסק?

ובכלל, המטרה הסופית היא לא קידום בגוגל אלא שהאתר שלך יביא לך רווחים. ועל זה הפוקוס.

מה יוצא לי מזה?

אחרי למידת הקורס, מעבר לזה שמבינים איך גוגל חושב ומה צריך לעשות כדי שהאתר שלך יוצג בפני אנשים שמחפשים אותך או מישהו כמוך בחיפושי גוגל, יודעים גם מה זה משפך שיווקי ואיך בונים אותו.

כלומר: גם יהיה ברור לך איך לקדם את העסק שלך בגוגל, וגם יהיה ברור לך איך להפוך את הגולשים שיבואו בעקבות הקידום בגוגל - לכאלה שפונים וקונים.

למי מתאים הקורס?

הקורס מתאים אך ורק למי שיש לו אתר.

אם אין לך אתר - חלקים גדולים מדי מהקורס לא רלוונטיים לך, וחבל.

הקורס גם מתאים למי שרוצה לעבוד בקידום אתרים, ורוצה את הטעימה הראשונה בתחום.

במקרה כזה יש לך אפשרות להוסיף סכום נוסף ולקבל הדרכה מלאה וצמודה להכשרה מלאה שתאפשר לך לעבוד בקידום עסקים בגוגל.

איך זה עובד?

מיד עם הסדרת התשלום - הקורס נפתח בפניך בסקולר אוטומטית.

מה עוד?

חשוב להבין שאם קונים את הקורס ולא מיישמים ולא מתרגלים את המשימות - לא רואים תוצאות!

העסק שלך (או של הלקוחות שלך) יקודם בגוגל רק אם מבצעים בפועל את הנלמד בקורס.

היות שלקורס לא מחוברים שוטים ולא מגלבים - אין פה חלוקת הצלפות למי שלא יעשה את מה שנאמר... אבל ממש מומלץ לצפות וליישם. רצוי מיד.

מה אם יש לי חסימה?

אם יש לך סינון שלא מאפשר כניסה לקורס, ניתן לקבל את הקורס כקישור לגוגל דרייב.

המלצות

לא פניות ולא קניות

העסקתי מתכנת כדי לבנות את האתר שלי, ואחרי ששילמתי לו על הבנייה, שילמתי גם על קידום האתר בגוגל (2,000 + מע"מ כפול 6 חודשים).

לא הרגשתי שיצא משהו מזה ששילמתי על קידום האתר. לא פניות ולא קניות.

אבל מה שקרה כשהתחלתי לעבוד איתך, מראה תוצאות. בעיקר אני רואה את החשיבות בתכנון שאתר יוביל למכירה ולא סתם יראה דברים, והענין של משפך השיווק.

ההדרכה שקיבלתי ממך במיילים הייתה ברורה והיה כיף לקרוא אותה, עם ערך שאפשר לבצע ולסיים במיידי. העובדות שלי אחרי ההדרכה שהן קיבלו ממך פתחו אוזניים לדברים חדשים שלא האמינו שהם פשוטים לביצוע: "וואו איזה מייל ברור, תבורכי!", "מסודר ברור ומשכנע", "תודה על ההסבר אתמול, קניתי הרבה ידע מעשי!" "תודה על התשובה המפורטת והברורה!!

— מעצבת המותגים פערי אויש, כיוון —

כמה זה

עולה?

790 &  

|    עד 10 תשלומים

ריקי קפלן

< קצת על ריקי

עדיין בהתלבטות? צרו קשר 

רוצה לקבל 10% הנחה ברכישה הראשונה באתר?
הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

©כל הזכויות שמורות לבעלי האתר חכמולוג