5 פעימות ללב שמח

טליה שוורץ

מרצה ויועצת לנשים בכל המגזרים

מה תלמדו בקורס?

01/

חיבור לעצמי

מזמן שכחתי מי אני... ומה אני רוצה.. לשוב אל האוצרות של עצמי, להאמין בטוב שבי, לגלות את עצמי מחדש. חיבור חזק ומדהים למי שאת.

02/

חיבור לסביבה

להפסיק את התלות בבני אדם, להתחבר למי שנכון וטוב לי באמת בצורה בריאה. להכנס למצב של עין טובה, תמידית. להתחיל לאהוב את המציאות שסביבי, בדיוק איך שהיא. לחיות בגן עדן, פה, בעולם הזה.

03/

חיבור לבורא

יש אנשים שיש להם הכל, עובדים במה שהם אוהבים יש כסף יש בריאות ילדים וכו' - והם עצובים מאוד. שימו לב אל הנשמה. פעימה מספר 3 - חוויה מטלטלת מקצה לקצה שמביאה אותך לשינוי עוצמתי בחיים.

04/

שודדי השמחה

שודדים חיצוניים, חלקם מיסטיים למדיי שעשויים לגנוב ממני את השמחה. הדרכה סופר קריטית, להתמודד להסיר ולקלף מאיתנו כוחות אנרגיות וסיבות שמונעים מאיתנו את השמחה.

05/

ומה אם זה לא הולך?

טליה, אני צריכה שמישהו ימשוך אותי מהדיכאון. עכשיו. הרגע. אין בי כוחות לעבודה פנימית. הצילו! תיק עזרה ראשונה וSOS למשוך אותי מהעצבות אל השמחה, כששום דבר אחר שניסיתי לא הולך.

משך הקורס: 5 שיעורים

מה קורה בקורס?

לימוד ותירגול עוצמתי על פי תורת הסוד והקבלה, תורת החסידות והמקורות היהודים - הנוסחה שתיקח אתכן ב5 פעימות,

צעד אחר צעד אל השמחה, איך להיות אישה שמחה ב-א-מ-ת, לקום עם חיוך ולישון עם חיוך להפסיק לנסות רק "לשרוד" את היום יום, ולהתחיל לחיות ברמה הכי גבוהה שאת חולמת.

מה יוצא לי מזה?

הקורס מחולק ל5 פעימות - 5 שלבים שאנחנו עוברות יחד - כל שלב בפני עצמו משנה חיים מהקצה אל הקצה.

המסע מביא לשינוי אמיתי בכל כך הרבה כיוונים ותחומים בחיים , גם בתחומים שאת לא מתכוונת לגעת, יש השפעה מדהימה על - כסף, בריאות, ילדים, שלום בית, חברות אהבה והערכה ועוד ועוד.. אבל אלו רק תופעות לוואי.

המטרה המרכזית - להגיע למצב שאת האישה הכי שמחה שיכולת להיות! שכיף לך לקום בבוקר.

למי מתאים הקורס?

לכל הנשים והנערות שמרגישות שהן לא מצליחות להיות שמחות כמו שהיו רוצות. לנשים שמחכות למשהו שיקרה - החתן, כסף, הדירה, הילדים, העבודה, האהבה, היופי וכו' - כדי שהשמחה שלהן תהיה מושלמת. למי שמרגישה שהיא מנסה "לשרוד" את החיים במקום לחיות אותם בחיוך ואהבה ליום יום.

איך זה עובד?

לוחצים על כפתור התשלום, משלמים, ובתוך 12 שעות תקבלי למייל לינק עם פרטי כניסה - שם משתמש וסיסמא לקורס, ותוכלי להתחיל לצפות בקורס מתי שנח לך :) בלי לצאת מהבית, בלי חניות , בייביסיטר, עם כוס קפה, בשעות שנח לך. מי שיש לה בעיות גישה לאינטרנט, גם יש פתרונות, (דברו איתנו במייל).

מה עוד?

מה אם יש לי חסימה?

אני מדגישה- ההצלחה היא מסחררת א-ב-ל הרבה תלוי גם בך! כי חלק קריטי בתהליך והשינוי הוא התירגול שלך (בהדרכה שלי כמובן, לא לבד). אבל את חייבת להביא את עצמך. בסוף כל פרק יש תרגול (מדהים!) מעשי כדי להביא לתוצאות אמיתיות. הלימוד וגם התירגול יחד -הם תהליך עוצמתי, חוויתי, זהו מסע מרגש ומדהים שעזר ועוזר לנשים להתחיל לחיות כמו שבאמת רצו.

ניתן לקבל את הקורס כלינק לגוגל דרייב. או דיסק און קיי.

אחריות?

קבלי אחריות ברזל!

אני נותנת לך שבוע לנסות את הקורס - צפי בשני הפרקים הראשונים.

אם מסיבה כלשהיא לא תהיי מרוצה

תוכלי להתחרט תוך 7 ימים מיום פתיחת התוכנית,

את שולחת מייל ותקבלי את כל הכסף בחזרה. ה-כ-ל. (למעט 5%) 

למה אני עושה את זה?

כי אני רוצה שכל התלמידות שלי יצאו שמחות ומרוצות, ואם מסיבה כלשהיא לא הסתדר לך - הכל בסדר! חוץ מזה אני גם בטוחה שתאהבי את הקורס ומאמינה ב100% שהוא יועיל לך :)

ויש גם בונוסים שווים!

מחזור VIP ! ליווי וייעוץ אישי במהלך המסע - דרך המיילים (למשך חודש!).

המלצות

בדיוק מה שצריך

טוב נתחיל מזה ש-אמאלה.

את מדהימה מדהימה מדהימה

כל פרק ותת פרק מושלמים אחד אחד

בדיוק מה שצריך לדעתי ממש לכל אישה!! 

— אור אברהם —

כמה זה

עולה?

980 &  

|    עד 10 תשלומים

טליה בר לב

< קצת על טליה

עדיין בהתלבטות? צרו קשר 

רוצה לקבל 10% הנחה ברכישה הראשונה באתר?

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

©כל הזכויות שמורות לבעלי האתר חכמולוג